به گزارش صالحین:

پایگاه خبری صالحین: امام جمعه شهرستان صحنه گفت: مفسدان اقتصادی مفسدین فی الارض هستند که در جبهه دشمن قرار گرفته اند و میخواهند به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند.

به گزارش صالحین، حجت الاسلام و المسلمین جواد الیاسی در خطبه های نماز جمعه شهرستان صحنه عنوان کرد : رهبر انقلاب اسلامی با دیدی باز و به‌عنوان دیده بان نظام شعار امسال را حمایت از کالای ایرانی قرار دادند که اقتصادی کشور پویا تر شود.
وی با بیان اینکه حمایت از کالای ایرانی برکات بسیاری برای کشور دارد ادامه داد : حتی چوب بستنی و خواب دندان دیده شده است که وارد کشور شده و ارز را به راحتی از کشور خارج می کنند که متاسفانه دست برخی از مسئولان نیز در این کارها دیده میشود.

حجت الاسلام و المسلمین جواد الیاسی با بیان اینکه دستگاه قضا باید دست خیانت افراد سود جو را قطع کند تشریح کرد: مسئولی که ناتوان است و نمی‌تواند کشور را از این حالت خارج کند باید فکری به حالش بشود.
امام جمعه شهرستان صحنه گفت: دولت باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات اقتصادی به کار ببرد.
وی خاطر نشان کرد: متاسفانه برخی افراد ارز دولتی را در بازار آزاد میفروشند و این گونه به نوبه خودشان اقتصاد کشور را بیمار می کنند.
خطیب نماز جمعه شهرستان صحنه تشریح کرد : مفسدان اقتصادی مفسدین فی الارض هستند که در جبهه دشمن قرار گرفته اند و میخواهند به نظام جمهوری اسلامی ایران ضربه بزنند.