به گزارش صالحین:

پایگاه خبری صالحین : مدیر کانون شکوفایی و خلاقیت شهرستان صحنه گفت: اولویت تسهیلات مشاغل خانگی برای شهرستان صحنه با توجه به مزیت این شهرستان تولید عسل در نظر گرفته شده است.

به گزارش صالحین،سحر اکرادی مدیر کانون شکوفایی و خلاقیت شهرستان صحنه در گفت و گو با صالحین عنوان کرد : این کانون زیر نظر پارک علم و فناوری و جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه فعالیت می کند و تسهیلات مشاغل خانگی در این شهرستان در نظر گرفته شده است.
وی به تشریح طرح ملی الگوی نوین توسعه مشاغل خانگی پرداخت و اظهار داشت :تنوع در انتخاب شغل ، آموزش و توانمندسازی متقاضیان ، امکان اتصال به پشتیبان جهت فروش محصول، اعطای تسهیلات بدون بهره از مزایای این طرح است.
اکرادی به عناوین شغلی طرح الگوی نوین مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: تولید مرغ بومی ( پرورش جوجه یک روزه ) ؛ پوشاک ؛تولید عسل ؛پرورش گل و گیاه ؛ مترجمی زبان خارجه ؛ویراستاری ( مقاله ، کتاب و ) ؛ گلیم ؛گبه ؛ تراش سنگ‌های نیمه قیمتی سرفصل مشاغل خانگی طرح نوین است.
وی گفت: تمام افرادی که حداقل سن 18 سال دارند و ساکن استان محل ثبت نام باشند در صورت عدم اشتغال و تحت پوشش بعنوان بیمه بیکاری می توانند در این طرح ثبت نام کنند.