به گزارش صالحین:

به گزارش صالحین: مسئول بسیج جامعه زنان سپاه صحنه گفت : حیا و عفت ضامن حریم خانواده‌هاست که متاسفانه در بینان خانواده‌ها به دلیل بدحجابی دچار مشکل شده‌ایم و خانواده‌ها به چالش افتاده‌اند.

به گزارش صالحین، خواهرحسن آبادی مسئول کمیته بانوان ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر شهر ستان صحنه عنوان کرد: هفته عفاف و حجاب، از 19 تا 25 تیرماه می باشد که این هفته به منظور پاسداشت شهدای فاجعه مسجد گوهرشاد و سایر شهدای عفاف و پاکدامنی در 21 تیر، سالروز حمله رژیم پهلوی به معترضان کشف حجاب در سال 1315 است نام گذاری شده است.

وی ادامه داد : حیا و عفت ضامن حریم خانواده‌هاست که متاسفانه در بینان خانواده‌ها به دلیل بدحجابی دچار مشکل شده‌ایم و خانواده‌ها به چالش افتاده‌اند.

وی گفت : در سال گذشته باهمکاری جهاد کشاورزی ۱۵۰ شاخه گل به بانوان با حجاب صحنه ای اهدا گردید که بازتاب خوبی به همراه داشته است.

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه صحنه اظهار امیدواری کرد که بتوانیم با جنگ نرم دشمنان مقابله کنیم و برنامه‌های هوشمندانه ای در سراسر کشور اجرا کنیم.

وی گفت : برگزاری همایش عفاف و حجاب، غبار روبی مزار شهدا ، اهدا شاخه گل به زنان محجبه، توزیع پوستر با موضوع عفاف و حجاب در فضای مجازی و … از جمله برنامه های شاخص ما در این هفته می باشد.